Човекът – част от природата
Ученици от 5. и 6. клас, заедно с ръководителя Спас Спасов и образователния медиатор Добринка Кълвачева, посетиха парк „Стадиона“. Темата на обучението през деня беше „Човекът – част от природата“.
Учениците бяха разделени на групи и изследваха природната среда в парка. По повод Деня на водата – 22 март, те участваха във викторина с интересни въпроси, свързани с водата и нейното значение за хората, животните и растенията. Освен това си задаваха въпроси един на друг, за да проверят и затвърдят знанията си.
В края на урока учениците засадиха дръвче в двора на училището.