НП"Иновации в действие"-Бургас 07.05.2025

НП"Иновации в действие"-Бургас 07.05.2025

На 7 май 2025 г. екип и ученици от нашето училище взеха участие в дейности по Националната програма „Иновации в действие“, провеждайки посещение в партньорско училище в гр. Бургас. По време на мобилността участниците имаха възможност да разгледат модерната образователна и културна среда на града, включително района около Конгресния център и Морска гара – Бургас. Програмата включваше споделяне на добри практики между училищата и представяне на ученически изяви. Събитието допринесе за обмен на опит, вдъхновение и нови идеи, които да бъдат приложени в нашата училищна общност. Благодарим на домакините за партньорството и топлото посрещане!